HaberlerListelerSpor

En Güzel ve Başarılı 8 Kadın Dövüşçü

8. Michelle Waterson

Michelle Waterson

Bir televizyon programı ile tanınmışlık yakalayan ünlü kadın dövüşçü. Katıldığı yarışmanın sonucunda kazanan olmadı fakat güzelliği sayesinde kazananlardan daha iyi bir yere geldi.

7. Lauren Cahoon

Lauren Cahoon

Uzak doğu dövüş sporları işe uğraşan güzel sporcu aslen Amerikalıdır. Pan Am oyunları sırasında birinci olması onun tanınmasına neden olmuştur. Altın madalya sahibi olan güzel sporcu zamanında yılın kadını olarak da seçilmiştir.

6. Erin Toughill

Erin Toughill

Kickboks yapan sporcu 2004 yılında hiç yenilgi almadan rakiplerini eleyerek 1. olmayı başarmıştır. En sert kadın dövüşçü ünvanına sahip olan Erin yaptığı son maçında beklediği galibiyete ulaşamamıştır.

5. Mia St. John

Mia St. John

Uzun boyu ile dikkat çeken sporcu tekvando ile uğraşmaktadır. Üniversite hayatı boyunca uğraştığı spor dalında sadece bir yenilgisi olan sporcu güzelliği ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

4. Kyra Gracie

Kyra Gracie

Siyah kuşa sahibi Brezilyalı güzel, Dünya Jiu- jitsu şampiyonu olmayı başarmıştır. Dövüşler esnasında kullandığı kıyafetlerini ve aksesuarlarını satarak ismini paraya dönüştürmeyi başarmıştır.

3. Gina Carano

Gina Carano

Muay Thai dövüşü ile ilgilenen güzel sporcu bu alanda en sert dövüşçü ünvanına sahip olmuş durumdadır. Hiç yenilmeden 6 maç üst üste kazanarak tanınmasına sebebiyet vermiştir. Kariyerine devam etmesinin yanında oyunculuk ile uğraşan güzel sporcu oldukça etkileyici.

2. Holly Holm

Holly Holm

Üst üste kazandığı yılın dövüşçüsü ünvanları ile dünyada adından bir çok ülkede söz ettirmeyi başaran sporcu, en iyi kadın dövüşçü ünvanına sahip olmak için son maçını beklemeli belkide. Laila Ali ile müsabaka yapması arzulanan sporcunun böyle bir organizasyonda olup olmayacağı merak konusu.

1. Laila Ali

Laila Ali

Ünlü boksör Muhammed Ali’nin kızı olan Laila Ali tam anlamıyla babasının kızıdır. Rakiplerini ilk turda nakavt eden Ali ne kadar güçlü olduğunu dünyaya kanıtlamış durumda.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu