HaberlerListelerSinema

En çok izlenen kore dizileri

1. En çok izlenen kore dizileri

En çok izlenen kore dizileri

2. En çok izlenen kore dizileri

Güney Koreli yapımları, dünya çapında birçok dizi ve filmin oluşturulması için bir ilham kaynağıdır. Ek olarak, samimiyet ve etkileyici oyunculuğun sergilendiği Kore dizileri, onları uyarlamalarından daha da takdire değer kılıyor. Türk televizyonu; Kiraz Mevsimi, Feribotun Adı, Yolun Yolu, Beni Affet ve Güneşi Beklemek gibi yüksek dereceli dizilerin Koreli yapımlardan uyarlandığını belirtmeden gitmeyelim.

Bu prodüksiyonlar, Türkiye’de oldukça geniş bir izleyici kitlesini takip etmek için monte ediliyor, genellikle ekranın romantik komedi izleyicilerini zevkle işleyişini kilitliyor. Açıkçası, yüksek adaptasyonda, bu Koreli yapımların beğenilerinin daha da arttığı açıktır. IMDb puanlarını dağıtmadan en iyiler listemizi yerleştirmek isterseniz, sıralamaya başlayalım.

Yabancı ve yerli diziler ve hatta filmler için ilham kaynağı olan en çok izlenen Kore dizisinin bir listesini derlemeye karar verdik. Daha fazla sabırsızlık olmadan En çok izlenen kore dizileri dizin listemize başlıyoruz.

İlgili Makaleler

4. Mischievous Kiss (Playful Kiss)

Yaramaz Öpücük ya da Şakacı Öpücüğü, Jung So Min ve Kim Hyun Joong, başarılı oyunculuklarıyla çok başarılı bir dizi oluşturmuşlar. Romantik komedi türlerinden hoşlananlar için oldukça ideal olan Playfull Kiss, kendi alanında bir fark yaratıyor. Aynı zamanda 7.5 IMDb puanı ile en iyi Koreli dizi sıralamasında 25. sırada yer aldı. 2010 yılında eğlenceli bir prodüksiyon olarak piyasaya sürülen Playful Kiss, bir sezon ve 16 bölümde  yer aldı ve 27 Ekim 2010’da Home Sweet Home tarafından değiştirildi.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu