HaberlerListeler

En Çok İhtiyacınız Olan Oyun ve Güncel Programlar

İnternetten oyun veya program indirmek için araştırdığınızda bir çok site bulacaksınız, fakat bunların bir çoğu sizler için hiçte güvenli değil. Çünkü kimi sitede güncel içerik bulmak çok zor, kimisinde ise indirmeniz için sunulan dosyalar zararlı içerikler barındırıyor olabilmekte.  Dostindir.biz bu konuda tam size göre bir internet sitesi. 

Site içerisinde onlarca kategoride binlerce güncel içeriğe tek tıkla ulaşabiliyorsunuz. Teknolojik haberlerinde yer aldığı bu kullanışlı portalde bilgisayarınız için hemen ihtiyaca karşılık bir program yer alıyor.  Android ve iOS gibi mobil işletim sistemlerinde çalışan bir çok oyuna ve uygulamaya da siteden ulaşabilirsiniz.

Artık akıllı telefonlar o kadar gelişti ki pc de oynanan neredeyse bir çok oyunu mobilde de oynayabiliyorsunuz. Ama ne kadar eğlenceli olsa da PC oyunlarının yerini tutmuyor, dünyanın en çok oynana oyunlarından GTA’yı da buna bir gösterge olarak bakılabilir. GTA Vice City oyunu dünyanın en çok oynanan oyunlarının başında geliyor. Oyunun onlarca farklı modu var. Bu modların içerisinde ise ülkemizde bir döneme damga vuran kurtlar vadisi dizisi versiyonu Türkiye’de en çok indirilen ve oynan versiyonlarından birisi haline geldi. Eğer oynamak isterseniz  Gta Kurtlar Vadisi modunuda portalden rahatlıkla hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Sadece GTA değil tabi yüzlerce oyuna ve onların ek dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Tabi hep oyun değil ücretli ve ücretsiz binlerce programda dostindir portalında yer alıyor. Ceplerimizde ki telefonlarla ile günün hemen her anını bir anıya dönüştürmek için yüzlerce ve hatta belkide binlerce fotoğraf çekiyoruz. Bu fotoğrafların sadece çok küçük bir kısmını sosyal medyada paylaşırken, büyük bir çoğunluğunu bilgisayara aktarıyoruz. Bilgisayarda sakladığımız fotoğraflara ise kim bilir bir daha ne zaman bakılır. Bu gibi durumlar için onlarca ve hatta yüzlerce fotoğrafı bir araya getirerek eğlenceli ve bazende duygusal slaytlar oluşturabilirsiniz. Sosyal medyada bir fotoğraf paylaşmak yerine bir slayt halin gelmiş fotoğraflardan oluşan bir video paylaşmak hem daha hoş görünürken, hemde fotoğraflarda yer alan sevdikleriniz de onlara verdiğiniz değeri görmesini sağlayacaktır. Slayt yapmak içinde bazı ufak ihtiyaçlar olabiliyor, ilk ihtiyacınız bir bilgisayar ve ikincisi ise slayt yapma programı. Hemen her sektörde öğretmen, öğrenci ve çalışanlar fark etmeksizin neredeyse herkesin kullandığı slayt yapma programına site sayesinde bir kaç saniyede ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu