HaberlerTürkiye

Emina Sandal’dan Çocuk İstismarcıları İçin Harika Bir Öneri

Geçen hafta içerisinde Mustafa Sandal ile boşanacağını açıklayarak magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden birisi haline gelen Emina Sandal, şahsi sosyal medya hesabından ülkemizin en büyük acılarından birisi olan çocuk istismarcıları ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Çocuk istismarcıları idam edilmesin

Sosyal medyada çocuk istismarıyla ilgili başlatılan “Çocuk susar sen susma” kampanyası her kesimden çok ilgi gördü. Ünlü isimler de konuya duyarlı olarak kampanyanın daha fazla kişiye ulaşmasında katkıda bulunurken, haklın genel isteği bu canilere en ağır ceza verilerek idam edilmesiydi.  Tüm bunlar yaşanırken Emina Sandal’da çocuk istismarcılarına verilmesi gereken ceza için herkesten farklı düşünerek idam edilmesinler dedi.

Tecavüzcülerin idam edilmek yerine, bu acıyı yaşattıkları ailelere verilmesi gerektiğini ve onlara layık oldukları en iyi cezayı ailelerin verebileceğini savundu. Aslında harika bir öneri ve kesinlikle uygulanması gerekiyor.

Emina Sandal’ın çocuk istismarcıları ile ilgili paylaşımı.

Emina Sandal'ın çocuk istismarcıları ile ilgili paylaşımı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu