ListelerOyun Dünyası

ELEX Oyunu İncelemesi

ELEX’te bildiğiniz üzere açık dünyada, karakterimizle farklı görevleri yapmaya çalışacağız ve oyunun türü de tam bir RPG. Açıklanan bilgilere göre bu dünyada teknoloji sevdalısı Cleric’ler, MadMax stili takılan Outlaw’lar ve Ortaçağ sevdalısı tipler var. Bunlar birer taraf olmuş durumda ve karakterimiz de bu taraflardan birinin üyesi olacak.(Daha çok taraf olabilir, o konu tam netlik kazanmış değil.) 

ELEX’i güzel yapan bir başka olay, kocaman dünyayı Jetpack’imizle dolanabilecek olmamız. Böylece yüksek yerlere kolayca ulaşacak, kaçmamız gerektiğinde daha efektif hareket edebileceğiz. Çıkmasına çok az bir süre olduğu için Gamescom’da oynatılan sürüm, artık final olarak tanımlanabilir ve burada da gördüğümüz üzere, oyun herkese hitap edecek gibi değil zira hem sabır isteyecek, hem de çok büyük bir ekibin elinden çıkmadığı için bazı beklentileri karşılayamayacak. (AAA kalitesinde çok büyük bir oyun olarak düşünmemek lazım.) Fakat ben oyunu çıktığı gibi oynayacağım, onu da şurada bir kez daha belirteyim.

Elex Çıkış Tarihi

Elex Çıkış Tarihi

PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows Platformlarına gelecek oyunun 17 Ekim 2017 tarihinde çıkması bekleniyor.

ELEX 9 Dakikalık Gameplay

ELEX E3 Gameplay

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu