Faydalı BilgilerListeler

Elektronik Malzemeler Robolink Market ile Kapınızda

Bu yazımızda sizleri oldukça geniş ürün çeşidine sahip Robolinkmarket.com ile tanıştırmak istiyoruz.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de e-ticaret kullanan insanların sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle evlere hapsolduğumuz bu pandemi döneminde internetten sipariş çok daha önemli bir hal almaya başladı. Gıda, kozmetik ve giyim gibi sektörler çok daha fazla yoğunlukta olsa da, elektronik malzeme satışı da artmış durumda. Bu doğrultuda sizleri oldukça geniş ürün çeşidine sahip Robolinkmarket.com ile tanıştırmak istiyoruz.

Robolink Market, elektronik projeleriniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabileceğiniz internet sitelerinden biri. Sadece satış öncesi ya da satış sırasında değil, satış sonrası da hizmet verdiklerini belirtmek gerekir. Bu nedenle %100 müşteri memnuniyeti üzerine çalıştıklarını söyleyebiliriz.

Robotik Kodlama Malzemeleri

Örneğin robotik kodlama öğrenmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. İşte tam bu noktada Robolink Market’in hem eğitici hem eğlenceli ürünleri size yardımcı olacaktır. Açık kaynaklı olması nedeniyle dünyada en çok satan kodlama kartlarından olan Arduino’nun tüm çeşitlerini uygun fiyatlarla satın alabilir, proje örnekleri ile de öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Arduino öğrenmek için ilk olarak arduino başlangıç seti satın almanızı tavsiye ederiz. Arduino başlangıç seti derslerine de yine Robolink Market’in eğitim sayfalarından ulaşmak mümkün. Arduino gibi kodlama araçlarına hakimseniz projelerinizde kullanabileceğiniz arduino malzemeleri de mutlaka görmeniz gereken kategorilerden biri.

Elektronik projelerin olmazsa olmaz ürünleri ise komponentlerdir. Potansiyometre, röle, direnç, diyot, transistör, sigorta ve daha birçok komponent çeşidini Robolink Market’ten sipariş edebilirsiniz.

Sadece yetişkinler için değil, çocuklara robotik kodlamayı sevdiren setleri de yine aynı sitede bulabilirsiniz. 3-7, 7-10, 10-14 ve 14 yaş üzeri çocuklar için ayrı olarak sınıflandırılan robotik kodlama oyuncakları, çocuklara eğitici oyun saatleri sağlıyor.

Robolink Maker Destekleme Programı

Ürün çeşidi ve satış politikası dışında Robolink’in Maker Destekleme Programı ile hediye çekleri kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise satın almış olduğunuz bir ürün ile videonuzu çekip Youtube kanalına yüklemek. İzlenme sayınız 1000 olduğunda 100 TL, 5000 olduğunda ise 100 TL daha hediye çeki kazanmanız mümkün. Programın tüm ayrıntılarını robolinkmarket.com/youtuber sayfasından öğrenebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu