Tasarımlar ve Sanat

El Yapımı Lüks İsviçre Saatleri : Bernard H. Mayer

İsviçre saatlerini mutlaka duymuşsunuzdur. Peki daha önce el yapımı lüks isviçre saatleri üreticisi Bernard H. Mayer’i duymuş muydunuz ? Dünya çapında ün kazanan ve 2020 yılında bile el yapımı saatler üretmeye devam ederek tarzından ödün vermeyen Bernard H. Mayer’in başarısının sırrını Cimier SA İsviçre Başkanı Bernhard H. Mayer’in kendisinden öğrenelim…

Bernhard H. Mayer

Bernhard H. Mayer Gelenekselle Modernliği Birleştiriyor

Bernhard H. Mayer saatlerinin hepsi el yapımı. Usta zanaatkarlarımızın kullandığı geleneksel yapım teknikleriyle günümüzün sunduğu gelişmiş yöntemleri harmanlayan saatler üretmeye odaklanıyor. Bernhard H. Mayer saatlerinin tasarımdan işçiliğe, dakiklikten dayanıklılığa kadar her anlamda mükemmel olduğunu garanti ediyoruz.

Saat Tasarımında Dikkat Edilen Noktalar

Tasarım konusundaki en zorlayıcı nokta müşterilerle yapılan empati yani onlardan gelecek istekleri anlayabilmek.
İhtiyaç ve istekler hızlı bir şekilde değişirken bizim İsviçre saat endüstrisinde yaşanan gelişmeleri sürekli takip etmemiz gerekiyor.

Heyecan ve Memnuniyet Veren Saatler Üretmek İstiyoruz

Zanatkarlarımız ; tarihimiz, mimari, doğa ya da sanat gibi her şeyden ilham alabilirler ve bunu sıradan olmayan tasarımlar ortaya koymak üzere kullanırlar Bana en çok ilham veren düşünce ise kullanıcılara, onları gurur duygusuyla buluşturan bir ürün verebilmek. Heyecan ve memnuniyet veren saat ve takılar üretmek istiyoruz. Bir nesne düşünün; öyle güzel ve öyle mükemmel ki sahibinin kalbini yıllar boyunca mutluluk ve neşe ile dolduruyor. İşte bu düşünce hem benim ilham kaynağımı hem de Bernhard H. Mayer ailesinin ruhunu yansıtıyor.

Favori tasarımım “Mecanique Rose Gold” 

Bernard H. Mayer’in her tasarımının özgün ve kendine has bir güzelliği var. Eğer bir tane seçmek durumunda kalsaydım, favori tasarımım “Mecanique Rose Gold” olurdu.

Rose gold rengiyle göz alan tasarım, açık kasası sayesinde içerisine özenle yerleştirilmiş 17 değerli taşın, İsviçre yapımı manuel sarmalın arasından görülmesini sağlıyor.

Saatlerimiz, zamansız zarafetleriyle saatseverlere, koleksiyonculara ve stiline değer verenlere hitap ediyor.

 

 

 

 

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu