HaberlerPolitika

Ekşi Sözlükte yeralan Berat Albayrak-Özge Ulusoy başlığı mahkeme kararıyla kaldırıldı

Ekşi Sözlük’te açılan ve açıldıktan sonra ülke gündemine bomba gibi düşen “Berat Albayrak Özge Ulusoy ilişkisi iddiası” başlığına açıldıktan kısa bir süre sonra mahkeme kararıyla erişim engeli getirildi. 

Sözlük ziyaretçileri bu başlığa girdiklerinde “istanbul anadolu 1. sulh ceza hakimliği’nin berat albayrak’ın talebi üzerine verdiği 18.06.2019 tarih ve 2019/4832 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir” mesajını gördüler.


Berat Albayrak Özge Ulusoy ilişkisi iddiası başlığında ne iddia edilmişti?

Henüz başlığı kimin açtığı ve iddiaların kaynağı bilinmesede başlık içerisinde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Özge Ulusoy arasında ilişki olduğu ve Binali Yıldırım’ın oğlunun iddia edilen bir teknede ikili sohbet ederken bu durumu Bakan Albayrak’ın eşinin öğrendiği ve hatta bu gelişmelerin ardından Albayrak ve eşinin arasında arbede yaşandığından bahsediliyordu.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu