HaberlerOyun DünyasıTeknoloji

EA Play Steam fiyatı kısa sürede içerisinde zamlandı

EA Play Steam yayınlandıktan kısa süre sonra %250 oranında zamlandı. Fiyat artışı Türkiye'nin haricinde Hindistan, Arjantin ve Rusya'da da görüldü.

EA Play’in Steam’e geleceği ve yayınlanan ilk fiyatlar herkesi heyecanlandırmıştı. EA Play Steam Türkiye’de bugün aktif hale geldi ve yayınlandığında Türkiye yıllık fiyatı 65 TL olarak gözüküyordu. Steam’e gelmesinden çok kısa süre sonra fiyata %250 oranında zam yapıldığı görüldü.

EA Play Steam Fiyatları

65 TL fiyatla 1 yıllık üyelik satışı yapan EA Play ardından Electronic Arts’ın fiyat güncellemesiyle birlikte aylık fiyatı 12 TL’den 29 TL’ye, yıllık fiyatı ise 65 TL’den 169 TL’ye çıktığı görüldü. Fiyat artışı sadece ülkemizde değil eş zamanlı olarak Rusya, Hindistan ve Arjantin Steam’de de görüldü. EA’ın düşük fiyatı herkesi şaşırtması çok kısa sürdü diyebiliriz.

Zamlı fiyatlarına rağmen sunduğu hizmete bakıldığında kullanım açısından piyasadaki en iyi servis diyemeyiz. Zira Steam’de yayınlanan versiyonda Origin versiyonuna oranla biraz daha kısıtlı içeriğe sahip. EA Play yerine ihtiyaç duyulması halinde Game Pass almak daha mantıklı şuan için.

EA Play Steam Fiyatları:

  • EA Play Aylık: 29 TL
  • EA Play Yıllık: 169 TL

Kaynak: Donanimhaber

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu