Kimdir?MagazinÜnlüler

Duygu Özaslan’a sosyal medyada büyük tepki

Verdiği yaşam mücadelesiyle bir çok kanser hastasına umut olan Neslican Tay’ın vefatının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Duygu Özaslan, paylaşımıyla bir çok sosyal medya kullancısının tepkisini çekti.

Neslican Tay’ın son mesajıyla ilgili yaptığı paylaşımında kullandığı “Bana son yazdığın mesajı görmemişim, şimdi okudum” ifadeleriyle bir çok kişini eleştrisini ve tepkisi aldı.

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Instagram üzerinden amacı belirsiz bir şekilde kendine göre duygusal bir paylaşım yapan Duygu Özaslan, maalesef ülkemizde hiç bir yetisi olmayan ve sadece Youtuber olarak ünlenen isimlerden birisi.

1991 doğumlu olan Özaslan, kendi youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla ünlendi ve sosyal medya fenomenleri arasında kendisine yer buldu. Youtube videoları çeken Özaslan aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okumaya devam ediyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu