İlginç BilgilerListeler

Düyanın En Güçlü İnsanı Dmitriy Khaladzhi


Bir çok sirkte gösteriler yapan Dmitriy Khaladzhi‘a ait toplam 63 farklı alanda Guiness e kayıt olmuş dünya rekoru bulunuyor.

İlgili Makaleler

Diğer insanlara göre çok fazla güçlü olan Dmitriy Khaladzhi, yaklaşık 400 kg ağırlığındaki atları sırtına alarak yürüyüş yaptığında ismini dünyaya duyurmuştu.

Dmitriy Khaladzhi’nin en çok bilinen gösterilerinden birisinde ise büyük araçların altına yatarak kalçasından ve sırtından bu araçların tekerleklerini geçiriyordu.

Ukrayna’da düzenlenen yetenek yarışmasında ünlü isim finale kadar ilerledi fakat güç göstericisi Dmitriy Khaladzhi, 2009 yılında çıktığı finalde kaybederek yarışmadan elendi. Ancak gücü hala popülerliğini koruyor. 

Gösterilerinden bazıları.

Devasa ağacı omzuna almış ve iki taraftan asılan insanlar ağacı kırmışlardı.


pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu