EDİTÖR BAŞVURU
Hayvanlar Alemiİlginç Bilgiler

Dünyanın En Zeki 10 Hayvanı

Diğer hayvanlara göre daha zeki olduğu anlaşılan en zeki 10 hayvanı sizler için bir araya getirdik. Liste zeka sıralamasına göre değil rast gele olarak hazırlanmıştır.

Okullarda hayvanları insanlardan ayıran en büyük özellik onlar düşünememesi diye anlatmışlar bunun aksini iddia edenleri de öğretmenler hiç sevmezlerdi. Fakat bilim adamları ve felsefecilerin bir kısmı ömürlerini bu canlıların zeki olduklarını ve düşündüklerini anlatmakla geçirmiş hala bir çok kişiyi inanmamakta ısrar etmişlerdir.

Biz bu detaylara takılmayalım ve bilim adamları ve araştırmacıların araştırmaları sonucunda diğer hayvanlara göre daha zeki olduğu anlaşılan en zeki 10 hayvanı sizler için bir araya getirdik. Liste zeka sıralamasına göre değil rast gele olarak hazırlanmıştır.

1. Yunus Balıkları

Yunus Balıkları

2. Fareler

Fareler

3. Domuzlar

Domuzlar

4. Kuzgunlar

Kuzgunlar

5. Bonoboslar

Bonoboslar

6. Ördekler

Ördekler

7. Filler

Filler

8. İnekler

İnekler

9. Arılar

Arılar

10. Sincaplar

Sincaplar

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu