DünyaHaberlerMagazin

Dünyanın En Seksi Spikeri Garica İstifa Etti

Meksikalı spiker Yanet Garcia sunduğu haber programı sayesinde ünlendi ve dünyanın en seksi spikeri olarak gösteriliyordu. Kanalından istifa ettiğini açıkladı.

Belkide dünyanın en çok izlenen haber durumu programını sunan dünyanın en seksi sunucusu Yanet Garcia, bir süredir birlikte olduğu ve ABD’de yaşayan erkek arkadaşı Lewis Howes ile birlikte yaşayabilmek için istifa edeceğini açıkladı.

Ünlü sunucu geçtiğimiz Kasım ayında sevgilisi ile birlikte Türkiye’ye tatile gelmiş ve tatilini Kapadokya’da geçirmişti. Açıklamasının ardından sosyal medyada takipçileri üzüldüklerini belirten yorumlar yaptılar.

YANET GARCIA

YANET GARCIA YERİNE ALERIA AVENDANO PROGRAMI SUNACAK

İngiliz Dialy Star gazetesinde yayınlanan haber göre istifasını açıklayan Garica’nin ayrılmasının ardından hava durumu programını daha önce 38 kez estetik yaptırmasıyla ünlü olan 29 yaşındaki Venezuela’lı Aleira Avendano sunacak.

Latin Barbi olarak tanınan Avendando, 7 kere göğüs büyütme ameliyatı, 5 kere burun ameliyatı yaptırmış. Bu estetik operasyonlarının haricinde dudak, diş, yağ aldırmak gibi toplamda 18 farklı operasyon için daha bıçak altına yatmıştır. Yaptırdığı 38 estetik operasyonun toplam maliyeti ise 200 bin dolar olduğunu daha önce söylemişti.

Venezuela’lı Aleira Avendano

İlginiz Çekebilir

Sevda

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu