HaberlerListelerTeknoloji

Dünyanın En İyi Performansa Sahip Android Telefonu Belli Oldu

Yüzlerce farklı çeşite sahip Android telefonlar  birçok farklı dalda çeşitli testlere tabi tutuldu ve aralarından en iyi performansa sahip olanı açıklandı.

Xiaomi Önde Gelen Firma Oldu

AnTuTu tarafından yapılan araştırma ve testler sonucunda şu anda piyasada bulunan ve en iyi performansı veren cihaz Xiaomi Mi9 oldu. 

Ülkemizde son birkaç aydır Xiaomi ürünlerine olan ilgi bir hayli artmış durumda. Bu nedenle Xiaomi teknolojisine çok da yabancı sayılmayız. Henüz birkaç haftadır piyasada olan Xiaomi Mi9 adeta rakiplerine toz yutturmuş durumda.

Teste Samsung Dahil Edilmedi

AnTuTu firması tarafından yapılan en son teste ne yazık ki Samsung’a ait olan akıllı telefonların dahil edilmiş değil. Bu yüzden de listenin güncellenmesinin ardından önemli değişikliklerin yaşanması bekleniyor. Xiaomi ise teknolojinin sınırlarını zorlamakta ve sürekli olarak piyasaya yeni telefonlar sürmekte kararlı gibi görünüyor.

Artık geçtiğimiz her gün yeni bir telefon modelinin duyurusunu almamız an meselesi. Durum buyken ortadaki rekabet de bir hayli fazla. Firmalar artık kullanıcılarına genelde fiyat ve performans oranlı ürünler sunmak zorunda kalıyor. Bunun en başlı sebeplerinden birisi de artık birçok ülke insanının nakit sıkıntısı çekmesi. Xiaomi de tam bu zamanda Türkiye piyasasına dahil olmakla en doğrusunu yapmış gibi duruyor. Şirket bu sayede hisselerinde önemli bir artış yaşadı ve teknolojik geliştirmelere yönelik yatırımlarında daha bonkör davranıyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu