Komedi - EğlenceListeler

Dünyanın En Acayip Evlilikleri

İnsanlar zaman geçtikçe acayip acayip evlilikler yapmaktalar. Bunların içerisine yemeğiyle evlenen mi dersiniz, kendisiyle evlenen mi yakında taşla toprakla da evlenirlerse kimse şaşırmaz. Sizler için bu ilginç evlikiklerden bir kaç örneği bir araya getirdim.

1. Pizza İle Evlenen Saf Delikanlı

 Pizza İle Evlenen Saf Delikanlı

Rusya da yaşayan 22 yaşındaki delikanlı çok sevdiği için ve kendisini aldatma veya kandırma ihtimali bulunmadığı için pizzasıyla evlenmek için resmi başvuru yapmış ve başvurusu kabul edilmemiştir. Buna rağmen pizzasına duvak giydirerek kiliseye gider ve orada nikahlanarak dünya evine girerler. İlk öpücük nasıl olur tahmin etmesi pekte zor değildir.

2. Kendisi İle Evlenen Çinli Adam

Kendisi İle Evlenen Çinli Adam

Adam baktı ki kimse beni çekmez, bende kimseyi çekemem en iyisi kendimle evleneyim demiş. Demekte haklı gibi de o tipe kim bakar :)

3. Yastık İle Evlenen Koreli

Yastık İle Evlenen Koreli

Bildimiz yastıkla evlenen koreli Jin-Gyu’nun amacı nedir, manyakmıdır, evlenirken ayıkmıydı bunların hepsi ayrı birer detay.

Bize de Bir yastıkta kocalın demek düşer.

4. Köpekle Evlenen Hintli Adam

Köpekle Evlenen Hintli Adam

Kos koca hindistan ülkede var neredeyse milyar insan. Bu kadar insan içinde ise tek umudunu kaybeden vaka resimdeki kahramanımız. Aksiyon olu macera sizi bekliyor.

5. Video Oyunu Karakteriyle Evlenen Adam

Video Oyunu Karakteriyle Evlenen Adam

Adam baktı ki gerçek hayattaki hatunlardan fayda yok o da istemsiz olarak kendini sanal la avundurmaya çalışıyor.

6. İki Kedisiyle Evlenen Barbarella

İki Kedisiyle Evlenen Barbarella

7. Ağaçla Evlenen Adam

Ağaçla Evlenen Adam

Bu kadarına gerçekten pess diyebiliriz. Böyle saçma bir konumu olur

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu