HaberlerPolitika

Dünyaca Ünlü Yazardan Ekrem İmamoğlu’na Destek Geldi


“İYİ ŞANSLAR TÜRKİYE”

YSK tarafından 31 Mart’ta yapılan İstanbul seçiminde büyükşehir belediyesi seçimleri iptal edildi ve 23 Haziran tarihinde yenilenmesine karar  verilmişti.  Alınan bu kararın ardından Ekrem İmamoğlu ülkemizdeki başta sanatçılar olmak üzere herkese konuşması için çağrıda bulunmuştu. Bunun ardından birçok  sanatçı #HerşeyÇokGüzelOlacak başlığıyla bütün sosyal medya sitelerinden paylaşımlar yapılmaya başlandı.  

Paylaşımlar ülke sınırlarımızı aştı ve dünyanın çeşitli yerlerinden ünlü isimlerden de paylaşımlar gelmeye  başladı. Bunlardan  biriside dünyaca ünlü yazar Neil Gaiman’da bu akıma katılarak Twitter hesabından #HerşeyÇokGüzelOlacak etiketiyle “Good luck, Turkey” (iyi şanslar Türkiye) mesajını paylaştı.

PEKİ NEİL GAİMAN KİMDİR?

PEKİ NEİL GAİMAN KİMDİR?

İlgili Makaleler

Neil Gaiman günümüzün fantastik kurgu edebiyatında adından söz ettirmeyi başarmış ve bir çok roman ve çizgi roman yazmıştı. Aynı zamanda daha önce Nebula, Hugo, Bram Stoker gibi eserlerle bir çok prestijli ödül kazanmıştı.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu