DünyaHaberlerYaşam

Dövüş için yetiştirilen köpek sahibini parçaladı

Amerika Chicago'da yaşayan Lisa Urso isimli hayvan sever, dövüş çetesinden kurtardığı dövüş köpeği tarafından parçalandı. Şanssız kadının cesedini eve gelen arkadaşı buldu.

52 yaşında hayatını kaybeden Lisa Urso’nun cansız bedeni adli tıpta incelendikten sonra doktor tarafından yapılan açıklamada, kadının kol, bacak ve boyun kısmında çok derin yaraların olduğunu, vücudunun bazı parçalarının ise kopek tarafından koparıldığını belirtti.

Bir hayvan sever ve hayvan hakları aktivisti olan kadın, köpeği bir köpek dövüş çetesinin elinden kurtarmış ve dövüş için yetiştirilen köpeği kendi evinde beslemeye başlamıştı. Olaydan bir ay önce yine aynı köpek eve gelen erkek arkadaşına da saldırmış ve onu ısırmış. Bu olayın ardından köpek hayvan kontrol merkezine götürülerek burada 10 gün tutulmuş ve iyileştiği için geri sahibine teslim edilmiş.

Dövüş için yetiştirilen köpek sahibini parçaladı

Olay yerini inceleyen polis ekipleri ise, Lisa’nın olay günü köpeğiyle birlikte eve girer girmez köpeğin kendisine saldırmış olabileceğini belirtiyor.

Köpeği tarafından öldürülen kadının cesedini ise eve gelen arkadaşı buluyor. Arkadaşı eve geldiğinde talihsiz kadının kanlar içerisinde yerde yattığını, cesedin başında da kadını öldüren köpek ve diğer köpeğin kan bulaşmış bir şekilde durduğunu söyledi.

Dövüş için yetiştirilen köpek sahibini parçaladı

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu