ListelerTasarımlar ve Sanat

Dövme Yaptıracak Fakat Desen Seçemeyenler İçin Süper Öneriler Nostaljik Aile Fotoğrafları

Dövme yaptıranların bir çoğu yaşadıkları bir anıyı veya güzel bir olayı ömür boyu hatırlamak için vücutlarına işletirler. Bu dövmelere her baktıklarından illa bir şeyler hatırlayacaklardır. Tabi bazıları da şekil olsun güzel görünsün yeter dövme deseninin ne olduğunun pek bir önemi yok diyebilir. Bu seçenekler içerisinde birinci seçenekte olanlar için Türk bir dövmeci olan Alican Görgü‘nün süper bir önerisi var.

Eski fotoğraflardan yola çıkarak, “Retro Minimal” olarak adlandırdığı kendi tarzını kullanarak çocukluğun anılarını bedenlerinde ölümsüzleştirmek isteyen herkese bu tarz dövmeler yapıyor. Ailcan Görgü bu işe mutfağından başlayarak merdivenleri hızla tırmanmış ardından da kendini yerini açmış. 

Sosyal medyada yaptığı dövmeler dünyanın her yerinden paylaşılınca artık instagram üzerinde 44 binden fazla takipçisi olan bir fenomen haline geliyor. Sadece Türklere değil dünyanın çeşitli yerlerinden gelen bir çok kişiye de bu güzel dövmelerden yapan sanatçının yaptığı dövmeler içerisinden en güzel bir kaç tanesini sizler için yayınlıyoruz. 

İlgili Makaleler

Sizde bu tarz dövme yaptırmak isterseniz aşağıdaki instagram adresinden Alican Görgü’ye ulaşabilirsiniz.

Alican Görgü: instagram adresi.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu