İlginç Bilgiler

Doğum Saatine Göre Karakter Analizi

Doğduğunuz saatin karakteriniz hakkında ipuçları verdiğini biliyor muydunuz? Gelin doğum saatinize göre karakter analizi bilgilerinizi inceleyelim.

 

– 00:00-02:00

Alışkın olduğunuz sosyal ortamlarda kendinizi daha çok güvende, rahat ve özgüvenli hissediyorsunuz. Bu yüzden ilk girdiğiniz ortamlarda mesafelisiniz. Aile bir numaralı önceliğiniz arasında.

– 02:00-04:00

Meraklı, yorulmak bilmeyen biri olarak keşfetmeyi çok seviyorsunuz. Kuvvetli iletişime sahip entelektüel bir kişiliğiniz var. Seyahat etmeyi, okumayı, yazmayı ve spor yapmayı seviyorsunuz. Etrafınızda güvenilir kişiliğinizle biliniyorsunuz.

– 04:00-06:00

Kendinizi savunmayı bilen, mevcut kaynak ve imkanlarını koruyan, geleceği düşünen, yardım etmeyi seven ve paylaşmanın önemini bilen bir kişiliğiniz var. İnatçı romantiklerdensiniz diyebiliriz.

– 06:00-008:00

Biraz fazla buyurgan lider bir kişiliğiniz var. Önemsenmekten ve övülmekten hoşlanıyorsunuz. Bu nedenle kendinizden beklentileriniz büyük.

– 08:00-12:00

Sosyal bir yapınız var. Sürekli dışarda vakit geçirmek istiyorsunuz. Oyunculuk yeteneğiniz oldukça yüksek, insanları bir araya getirerek kaynaştırmayı iyi biliyorsunuz. Sürekli eğlenceli zaman geçirme peşindesiniz.

– 12:00-14:00

Her şeyi yapabileceğinizi düşünen hırslı bir yapıya sahipsiniz. Başarıyorsunuz da, ancak beklediğiniz takdiri alamadığınız zaman çok mutsuz oluyorsunuz. Bu nedenle özel hayatınızda dikkatli olun.

– 14:00-16:00

Maceracı ve aktif birisiniz. hayat tarzınız ve içgüdüleriniz durağanlığı reddediyor. Kendinizi sürekli geliştirme çabasında, en zorlu felsefi sorulara cevap bulma arayışındasınız.

– 16:00-18:00

Enerjik ve pozitif birisiniz. Hiçbir şeyi cepte görmeyen, duygularını fazla paylaşmayan birisiniz. Aşkta ilk önceliğiniz ise güven.

– 18:00-20:00

Empatiyi seven birisiniz ve bunu sürekli yapıyorsunuz. Asilikten ve çok sorudan hoşlanmıyorsunuz. Hayatın getirdiklerinden fazlasında gözünüz yok.

– 20:00-22:00

İyi bir oyuncusunuz. Yardın ederek mutlu etmeyi seven bir kişiliğiniz var. Takdir edilmek ruhunuz okşuyor. Hata yapmayı sevmeyen bir mükemmeliyetçisiniz.

– 22:00-24:00

Ne hissettiğinizi ve kim olduğunuzu iyi biliyorsunuz. Yaratıcılığa önem veren, dikkat çekmek isteyen, neşe ve enerji sahibi birisiniz. Emelleriniz için limitlerinizi sürekli zorluyorsunuz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu