EDİTÖR BAŞVURU
HaberlerPolitika

Doğu Perinçek’ten İlginç Çıkış; MHP’nin Başına Geçmekten Şeref Duyarım

Haber Global TV'ye konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "MHP'nin başına geçmekten şeref duyarım" diyerek herkesi şaşırttı.

İlginç söylemleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, katıldığı programda bir başka konuş olan Gamze Pamuk Ateşli ile arasına geçen tartışma sırasında, kendisine söylenen “Bahçeli partisini bırakırsa, MHP’nin başına da geçersiniz” ifadesinin ardından “MHP’nin başına geçmekten şeref duyarım” diyerek izleyenleri şaşırttı.

Haber Global TV’de yayınlanan Mesele programının konuşlarından Doğu Perinçek ile hukukçu Gamze Pamuk Ateş arasında yaşanan tartışma ilginç sırasında söylediği sözler konukları ve izleyicileri şaşırttı.

Programda HDP kapatılması ile ilgili tartışma sırasında özellikle Gamze Pamuk Ateşli ile Doğu Perinçek arasındaki yükselen tansiyon damga vurdu. Bu sırada Ateşli’nin “Bahçeli partisini bırakırsa, MHP’nin başına da geçersiniz, çok uygun bir pozisyonunuz var” demesinin ardından Perinçek gündemi meşgul edecek bir çıkış gösterdi.

PERİNÇEK MHP'NİN BAŞINA GEÇER Mİ?

PERİNÇEK MHP’NİN BAŞINA GEÇER Mİ?

Kendisine yönetilen söylemin ardından Perinçek; “MHP’nin başına geçmekten şeref duyarım” diye başladı ve “Ben MHP’nin başına geçmekle tehdit edilmem ki. MHP bugün vatansever bir parti, Türkiye’nin bütünlüğü için çalışıyor. Teröre ve ABD’ye karşı mücadele ediyor. Onun için MHP’nin başında olma bir suç değil. PKK’nın tarafından bakarsanız MHP’yi bir suç örgütü olarak görürsünüz. Bakın hep kendinizi ele veriyorsunuz”  dedi.

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu