ListelerSağlık

Diş İmplantları İle Doğal Gülüşler

Diş implantı ile daha güzel gülüşler sizleri bekliyor. Günümüzde ağız ve diş sağlığı konusunda gelişen teknoloji ve yöntemler sayesinde, ağız ve dişlerdeki bir çok sorundan kurtulmak artık mümkün.

Diş implantı ile daha güzel gülüşler sizleri bekliyor. Günümüzde ağız ve diş sağlığı konusunda gelişen teknoloji ve yöntemler sayesinde, ağız ve dişlerdeki bir çok sorundan kurtulmak artık mümkün. Bir çok insan diş çürümesi ve periodental hastalıklar nedeniyle diş kaybına uğruyor. Yıllardır dişleri eksik kişilerin başvurduğu yöntemler takma diş ve köprülerdi ancak günümüzde yepyeni, daha güvenilir, daha kalıcı ve daha estetik bir yöntem mevcuttur.

Diş İmplantları eksik dişli kişilerin diş yapısına göre tasarlanan yedek diş kökleridir. İzmir İmplant sabit ya da çıkarılabilir olabiliyor. Titanyum elementinden üretilen implantlar ağzın yapısına göre yerleştirilen yapay diş kökleridir. İmplant eksik diş veya dişler için çene kemiğine yerleştirilen ve kök görevi gören vidalardan başka bir şey değildir.

Çekilen dişin bıraktığı boşluğun titanyum vidalar ile doldurulması uygulaması kısaca implant olarak adlandırılır. İmplatın üst bölümüne eklenen kısım protez diştir. Protez diş altında bulundurduğu implant sayesinde çiğneme kuvvetine karşı koyabilmektedir. İmplant sabit ya da çıkarılabilir şekilde uygulanabilir. Bu durum implant tedavisi gören kişinin kullanım kolaylığının düşünülmesinden dolayıdır. Diş implantı geleneksel olarak uygulanan takma diş ve köprülerden çok daha avantajlı bir uygulamadır. Gelenekselleşmiş yöntemlerde karşılaşılan kayma, çıkma ve işlevini yitirme gibi sorunlar ile diş implantı uygulamasında asla karşılaşmazsınız. Protez diş ile doğal diş arasında görünüm ve doğallık hissi olarak fark yoktur. İmplantlar sizin ağız yapınıza göre üretilir ve uygulanır bu sayede komşu dişlerle de tam uyum sağlar.

İzmir implantı fiyatları ile implant yöntemi, eksik diş tedavisinde diğer yöntemlerin aksine bir çok avantajı içinde barındırır. Bu avantajların implant yöntemi sayesinde uzun zamanlar sizinle birlikte olacağını unutmayınız. İşte implantın avantajları:

Doğal diş görünümü

Doğal diş görünümü

Diş implantı sizin kendi doğal dişiniz gibi görünür. Görüntünün yanında doğal diş hissini de yaşatır. Üstelik implantlar kemikle kaynaşacak şekilde tasarlandığı için kalıcıdır bu nedenle doğal görünüm ve doğallık hissi de uzun yıllar sizinle kalacaktır. İmplantlarınız ile gerçek dişleriniz görünüm ve doğallık hissi olarak farksızdır.

Akıcı konuşma

Her implant kullanıcısına özeldir. İmplantlar sizlerin ağız yapısına özel olarak tasarlanacağı için ağız içinde kayma ve yanlış telaffuza izin vermez. Doğal dişlerinizle aynı işlevleri göreceği için akıcı konuşmanızda bir sorun teşkil etmeyecektir.

Sorunsuz yemek yeme

Yemek yerken takma dişlerin düşmesi ve kayması gibi durumlarla implant ile kesinlikle karşılaşmazsınız. Takma dişlerde olduğu gibi çiğnemek için fazladan enerji harcamanıza gerek kalmaz. İmplant doğal dişlerinizle aynı işlevi görür ve lezzetli yemeklerin tadından sizleri mahrum bırakmaz.

Diş İmplantının avantajları saymakla bitmeyecek türden. İmplant tedavisinin başırı oranı yüzde 95’in üzerinde olmakla beraber doğru bakım ile de ömür boyu kullanılabilir. Diş implantı ile özlediğiniz gülüşlere tekrar kavuşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu