Faydalı BilgilerSağlık

Diş Ağrısı için Bitkisel Çözümler

Diş ağrısından bıkanlar için çözümünü yazımızda. Diş ağrısına iyi gelecek bitkisel olarak bir kürü ve diş ağrısında önerilen bitkisel tedavi malzemeleri sizlere sunuyoruz.

Ağzımızın içerisinde olan bakteriler yediğimiz şekerli maddelerle beraber asit oluşturur ve bu asit süre geçtikçe dişte çürümeye, devamında ise şiddetli diş ağrısına neden olur.Bu ağrıya çözüm ise bitkisel tedavi ile çare bulmak mümkün olacaktır.

Bu belalı ağrıdan kurtulabilmek için ve bu ağrının şiddetini yok etmek için alt satırda sizlere etkili bir bitkisel karışım tarifi ilettik.Diş ağrısına çare doğal bitkiler sayesinde, kısa zamanda diş ağrısına çözüm bulmuş ve bu çok şiddetli ağrının yaşam şartlarını engellemesini durdurmuş olacaksınız.

Diş ağrısının sebepleri; Kırık olan diş, Çürümüş diş, Diş etindeki boş kanallar, Diş etindeki kanamalı hastalıklar, Oldukça sıcak ve soğuk tüketmek, Fazla karbonhidrat tüketmek.

Diş Ağrısı için Bitkisel Çözümler

Diş ağrısı için doğal iyileştirme yöntemleri

Alt satırda verdiğimiz bitkisel tedavileri uyguluyarak şikayetinizden kurtulacaksınız.

Diş ağrısı çözümü 1

1 tatlı kaşığı hardal yağı ve birazcık zerdacal tozu ekleyin ve iyice karıştırıp dişe sürün.5 Dakika bekletip su ile gargara yapın.

Diş ağrısı çözümü 2

1 tatlı kaşığı limon 1 tatlı kaşığı şeytan tozu ekleyerek iyice karıştırın ve ağrı olan dişe sürüp 5 dakika bekleyip su ile gargara yapın.

Diş ağrısı çözümü 3

1 tatlı kaşığı hindistan ceviz yağı tavaya koyup içerisine 3 tane karanfil katın.Sonra soğuması için bekleyin.Macun gibi olduğunda dişinize sürün ve 10 dakika bekleyin ardından su ile gargara yapın.

 

Not: Yazılanlar tavsiye amaçlıdır, siz diş hekiminize danışmadan bunları kullanmayın.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu