Ekonomi ve FinansHaberler

Desteğe İhtiyaç Duyduğunuz Zamanlar

Üniversitenin Bir Dönem Daha Uzaması

Image

Biz mezuniyet hayalleri kurarken hiç beklemediğimiz bir ders yüzünden dönemimiz uzadığında en çok desteği en yakın arkadaşımızdan alırız. Çünkü o da bizimle aynı dönemlerden geçer bizi en iyi  o anlar.

Toplantıda Kırılan Potlar

Image

Önemli bir toplantıya ya hazırlıksız yakalanırız yada  o gün bir boşluğumuza gelir ve bir takım potlar kırabiliriz. Zor durumda kaldığımızda ise bizimle toplantıda olan ekip arkadaşlarımız durumu toparlar ve  bizi bu durumdan kurtarır.

Yolda Kaldığımızda

Image

Uzun bir yola çıktığımızda her ne kadar önlem alsak  da arabamız bozulduğunda ne yapacağımızı şaşırırız. Çünkü yol ıssızdır bize yardım edecek bir kişinin yoldan geçmesi zaman alabilir. Neyse ki hiç tanımasak da bize yardım elini uzatacak kişi  gelir ve yolumuza devam ederiz.

Alacaklılar Ödemeleri İçin Sizi Aradığında

Image

Ticari işlerimizde zaman zaman nakit sıkıntısı yaşadığımız dönemlerde tanıdıklarımızdan borç alırız. Bazen de biz kendimiz borç veririz. Gün gelip alacak verecek tahsilatları başladığında ise sıkıntıya düşeriz. Böyle sıkıntılı durunlarımızda ise Halkbank gibi bankaların ticari alacak sigortaları gibi hizmetleriyle bu dönemlere bir alternatif bulabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu