HaberlerTürkiye

Depolama Alanlarına Gelen Zamlardan Sonra Yeni Alternatifler

Bu aralar fiyatlandırmalarında artışa giden Apple, App Store’dan sonra iCloud’ta da fiyat artışına gitmesi kullanıcılarını üzdü. 50 GB’lık depolama alanı 3.99 iken artık 6.49… 200 GB’lık alan ise 11.99’dan 19.99’a yükseldi.

Yapılan bu fiyat artışından sonra Türkiye’deki kullanıcılar yeni arayışlara yöneldiler bile. Örneğin Lifebox 50 GB’lık alanı 4.99’a sunarken, 500 GB’lık depolama alanını 15.99’a kullanıcılarına sunuyor. Özellikleri açısından da epey zengin olan Lifebox aynı zamanda yerli olmasıyla da şu anda en sık tercih edilen depolama alanlarından biri. 

Dropbox ise 1TB’lik alanı 250 TL gibi bir fiyata sunarken kullanıcıların işine yaracak pek çok özelliği maalesef barındırmıyor. Google’da 1 TB’lik alan 28.99.

En sık kullanılan bu depolama alanlarının fiyat ve özellik karşılaştırmasına ve en uygunlarını görmek isterseniz linke tıklayıp bu tabloya da bir göz atabilirsiniz.

Tabloyu görmek için TIKLA

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu