HaberlerTürkiye

Denizli’de Tekrar Deprem Oldu | Eğitime 2 Gün Ara

Denizli Acıpayam’da 4.3 büyüklüğünde deprem oldu. Bugün saat 14.27’de meydana gelen deprem Denizli ve çevresinde hissedildi.  Geçen hafta yine Denizli’de 5.5 büyüklüğünde meydana gelen depremde Denizli çevresi köylerinde yıkılan evler gündeme gelmişti.  5.0 büyüklüğünde ki depremden sonra Acıpayam ilçesinde eğitime bir gün ara verilmişti.

 Ard arda gelen depremler telaşa sebep olsa da bugün ki depremde yıkım meydana gelmediği açıklandı.

20 Mart Çarşamba günü Acıpayam bölgesinde meydana gelen  5.5 büyüklüğünde ki depremin yüzlerce artçıları olmuştu. Aynı bölge 25 Mart Pazartesi günü 4.1 büyüklüğünde olan bir deprem ile tekrar  sarsılmıştı. Bugün ise AFAD’ın yaptığı açıklamaya göre 4.3 boyutunda deprem meydana geldi. Bugün ki depremin artçı depremleri devam etmekte. Artçılar 1.5 ila 2.0 boyutunda devam ediyor.

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde bugün meydana gelen depreme okullarda yakalanan çocuklar telaşa kapıldı. Çoğu öğrenci montunu bile giyemeden sınıflarından çıkmak zorunda kaldı. Depremden sonra eğitime 2 gün tekrar ara verildiği açıklandı. 28-29 Mart tarihlerinde Perşembe ve cuma günleri eğitime ara verildi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu