Haberler

DEAŞ’ın sözde Türkiye Vilayeti, Cumhurbaşkan Erdoğan’ı tehdit etti

Terör örgütü DEAŞ tarafından yayınlanan video sözde Türkiye Vilayeti olan bir hücre tarafından çekilmiş. Bu hücre ilk kez bir propaganda videosu yayınlarken, yayınlanan videoda Türkçe konuşan bir DEAŞ üyesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve ABD’yi tehdit ediyor.

Sözde Türkiye Vilayeti tarafındna yayınlanan videoda 3 terör örgütü üyesi yer alırken, Türkçe konuşan teröristin adının Ebu Katada El Turki olduğunu söylüyor.

CUMHURBAŞKANI’NI VE ABD’Yİ TEHDİT EDİYOR

Yayınlanan videoda Ebu Katada El Turki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı açıkça tehdit ettiği görülüyor. Daha sonra Türkiye ve ABD’ye yönelik tehditlerine devam ediyor. Terörist açıklamasında  “Bugün İslam Devleti’ni Irak ve Şam’da zayıflatarak onun aslanlarının cihatlarını terk edeceklerini düşünüyorsan büyük bir yanılgı içerisindesin” ifadeleri yer alıyor. 

Videonun sonunda ise DEAŞ terör örgütü lideri Bağdadi’ye bağlılık yemini ediyorlar.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu