Yaşam

Dalin Şampuanı Vazgeçilmez Yapan 5 Neden

Bebek şampuanı denince aklımıza yıllardır bildiğimiz o şampuan gelir: Dalin! Peki Dalin’i neden bu kadar çok seviliyor? Bebeklikten yetişkinliğe kadar hemen hepimizin evine giren nadir markalardan bir tanesi. Bu şampuanı, hem bizde hem de annelerde yeri neden hep başka? Sıralıyoruz :)

  1. Güven Duygusu: Bebeklerimizin hassas tenini düşünerek formüle edilmiş bir şampuan. Ayrıca hipoalerjenik ve alkol, paraben, SLS gibi kimyasalları içermiyor. Bu da yıllardır annelerin Dalin’i güvenle kullanmasının en önemli nedeni.
  2. Kokusu: Kabul edelim piyasada bir çok bebek şampuanı var ama gerçekten bebek kokusu diye tabir edebileceğimiz tek bir koku var o da Dalin’nin kendine has o muazzam  kokusu.
  3. Göz Yakmaması: Bir bebek şampuanının en büyük vaadi “göz yakmaması”.  Gerçekten de yıllardır bebekler Dalin şampuanla yıkanıyor ve hiçbirirnin gözü yanmıyor, anneler de rahatlıkla kullanıyor.
  4. Nostaljisi: Dalin hepimiz için bir nevi nostalji. Geçmişten gelen ve ezbere bildiğimiz reklam şarkıları, mis gibi kokusu, bebeğine banyo yaptıran annenin kendi çocukluk günlerine dönmesi…  Dalin şampuan, dededen toruna kalan bir miras gibiy yıllardır hayatımızda. “Büyüyüp anne olan Dalin kızları, bebeklerini de Dalin’le yıkarmış” :)
  5. Civcivleri: Dalin’i Dalin yapan en önemli etkenlerden birisi tabi ki civcivleri :) Hem reklamlarda hem de ambalajlarında kullanılan o sevimli civcivler, sadece çocuklara değil, biz yetişkinlere de her zaman cazip gelmiştir. Gelmeye de devam ediyor :)

Bu saydıklarımız haricinde Dalin başka alanlarda da kullanılıyor. Mesela genç kızlar makyaj temizlemede kullanıyor. Göz problemi yaşayanlar için, doktorlar gözlerini Dalin ile temizlemesini öneriyor. Bebek gibi kokmak isteyenler sadece bu sebepten de kullanabiliyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu