Faydalı BilgilerListeler

Daha Mutlu Olmanıza Yardımcı Olacak 10 Basit İpucu

1. Gülmek

Gülmek

Mutlu olabilmek için gülmeyi unutmamamız gerekmektedir. İnsanlar tebessüm ettikçe etraflarına pozitif enerji yayarlar. Pozitif enerji evrende pozitifli çeker. Hayatımızda pozitif olmak bizi her daim mutlu eder.

2. Negatif İnsanlardan Uzak Durmak

Mutlu olmak istiyorsak negatif insanları hayatımızdan çıkarmayı bilmeliyiz. Negatif insanlar hayatımızda radyasyon etkisi yapmaktadırlar. Aşırı radyasyona maruz kalmak ise hayat enerjimizi bitirmektedir.

3. Sabahları erken kalkmak

Sabahları erken kalkmak

Sabahları erkek kalkmak vücudumuzun erken uyanmasını sağlar. Üstümüzdeki uyuşukluğun gitmesini sağlar ve güne pozitif bir şekilde başlamamamızı sağlar.

4. Spor yapmak

Sporun sağlığa olan katkılarını saymakla bitiremeyiz. Spor insan vücudunda biriken kötü enerjiyi yok eder. Stresi atar. Stres ve kötü enerji gittiğinde daha mutlu oluruz.

5. Dostluk

Dostluk

Güzel dostluklarımız varsa hayata bakış açımızda güzel olacaktır. Onlarla geçirdiğimiz saatler bizleri mutlu etmeye yetecektir.

6. Kitap Okumak

Dünyaya bakış açımızı değiştirecek kitapları okumak ufkumuzu ve gönlümüzü zenginleştirecektir. En kötü anımızda bile bir kitap okumak üstümüzdeki kötü düşünceleri yok edecektir.

7. Çocukları ve insanları sevmek

Çocukları ve insanları sevmek

Çocukları ve insanları sevmek demek insanın kendisini sevmesi demektir. Çocukların masumluğunda bulunmayacak bir mutluluk yoktur.

8. Hayvanları sevmek

Hayvanları sevmek

Bizimle konuşamasalar da üstümüzdeki kötü enerjiyi çekerler ve hayvanların sakinliği bize de geçer. Kızgın olduğumuz anda bir kedinin başını okşadığımızda bütün öfkelerimizin son bulduğunu hisseder ve mutlu oluruz.

9. Kendimizle barışmak

Kendimizle barışmadığımız sürece mutlu olamayız. Hatalarımızla, öfkelerimizle yüzleşip, günahımızla sevabımızla kendimizi affedip kendimizle barışmamız mutluluğumuzun kapısını açacaktır.

10. Mutluluk

Mutluluk

Nefes almamız bir mutluluktur. Nefes alıyorsak hayattayız dır. Mutluluk için başka bir şeye gerek var mıdır.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu