HaberlerListelerÜnlüler

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın YouTube kanalı yayına başladı

Günümüzde artık neredeyse bütün siyasetçiler sosyal medyayı yoğun olarak kullanmakta ve buradan daha geniş kitlelere kendilerini duyurabilmektedirler. Sosyal medyada en fazla takipçisi olan siyasetçilerin başında gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu konuda bir adımda atarak resmi Youtube kanalını yayına aldı.

Twitter’da Cumhurbaşkanına ait paylaşımlar yapılan @RTEdijital hesabından yapılan duyuruda, bundan sonra Erdoğan’ın sosyal medyada daha aktif olacağını bir kez daha gördük. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ait resmi Youtube kanalının duyurusu yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi YouTube kanalı açtı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi YouTube kanalı açtı!

RTErdogan kullanıcı adı ile açılan Youtube kanalının yayına başladıktan kısa bir süre sonra 19 bin aboneye ulaştığı görüldü. Yeni Youtube kanalında yayınlanan ilk video ise Japonya’da düzenlenen G20 Osaka Liderler Zirvesi Basın Toplantısı’na ait canlı yayın oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Youtube kanalına aşağıki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/RTErdogan/

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu