HaberlerPolitika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Parti İddialarına Sert Yanıt Verdi

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına partisinin Tokat mitinginde devam etti. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan konuşmasının bir kısmında kurulacağı iddia edilen yeni partiye değindi. Bu konuda oldukça sert açıklamalar yaparken, konuşmasında “Bazı yola beraber çıktığımız arkadaşlarımız maalesef yola çıkarken onlara makam mevki verirken her şey iyi güzeldi ama öyle anlar geldi ki ‘Gel biraz da sen dinlen buraya bir başkasını koyalım’ dediğimizde bir de bakıyorsunuz ki bizim trenden inip başka bir trene biniyorlar.”  diye sitem etti.

”BUGÜN BİZE İHANET EDENLER YARIN DA GİTTİKLERİ YERE İHANET EDER”

Bazı yola beraber çıktığımız arkadaşlarımız maalesef yola çıkarken onlara makam mevki verirken her şey iyi güzeldi ama öyle anlar geldi ki ‘Gel biraz da sen dinlen buraya bir başkasını koyalım’ dediğimizde bir de bakıyorsunuz ki bizim trenden inip başka bir trene biniyorlar. Bu kader birliği değildir, bu dava birliği değildir. Bugün bize ihanet edenler yarın da gittikleri yere ihanet edeceklerdir. 31 Mart’a giderken gerekli dersi gerekenlere de vereceğinize inanıyorum.”

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu