HaberlerListelerSinema

Cosplay Yapayım Derken Karakterin Aynısına Dönüşen Adam

Adamımızın adı Jonathan Stryker, kendisi sıradan bir cosplayer olarak başladığı serüvenin de artık dünyanın en çok tanınanlarından birisi olmayı başardı. Şekline girmek istediği karakterlerin sadece kıyafetlerini kopyalamıyor, bu karakter üzerinde onlarca saat çalışarak onun davranışlarını, mimiklerini bile taklit etmeyi başarıyor. 10 yıldan fazladır bu işi yapan ve artık bir profesyonel olan Jonathan Stryker’ın aşağıdaki fotoğraflarını görünce gerçek olduğuna inanmayabilirsiniz.

Aladdin’den Flynn Rider’a kadar tüm kostümleri sıfırdan kendisi yapmış ve aynı  zamanda kendi makyajını, tırnaklarını da yüz ifadelerini kullanıyor. Takdire şayan bir çalışma sergileyen sanatçının en güzel çalışmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

2. Flynn Rider

Flynn Rider

3. İmparator Kuzco

 İmparator Kuzco

4. Milo

Milo

5. Aladdin

Aladdin

6. Tarzan

Tarzan
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu