HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Çok Çekici Diye İşten Kovulan Anaokulu Öğretmeni

Rusya Yekaterinburg’ta yaşayan bir veli sosyal medyada gezinirken Victoria Demeshkina isimli anaokulu öğretmeninin hesabına denk geldi.  Öğretmenin fotoğraflarında giyiminin ve yüz ifadesinin cinselliği çağrıştırdığını düşünen veli okul yönetimine öğretmeni şikayet etti.

Velilerin şikayetini değerlendiren okul yönetimi genç öğretmenden paylaştığı fotoğrafları instagram hesabından kaldırmasını istedi fakat öğretmen “Fotoğraflar sadece hayatımdaki anları gösteriyor. Bundan başka çağrışımları yok. Bu benim özelim ve kimse karışamaz” diyerek fotoğrafları kaldırmayacağını belirtince okul yönetimi anaokulu öğretmeninin görevine son verdi.

Sadece çekici olduğu için işten atılan anaokulu öğretmeni bu olayın ardından sosyal medyada daha fazla üne sahip oldu.

İlgili Makaleler

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları yüzünden görevinden olan öğretmenin paylaşımlarından bir kaç fotoğrafı aşağıda göreceksiniz. Sizin bunlara yorumunuz nedir? Sizce kim haklı?pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu