İlginç BilgilerListeler

Cinler Gömüleri Sahiplenir mi?

Bilimsel bir kanıtı olmasa da Türk halkı olarak bu söylentileri duyuyor, bize anlatılan hikayelerle doğruluğunu kabulleniyoruz. Sizce cinler gerçekten gömüleri sahiplenir mi?

Bilimsel bir kanıtı olmasa da Türk halkı olarak bu söylentileri duyuyor, bize anlatılan hikayelerle doğruluğunu kabulleniyoruz. Sizce cinler gerçekten gömüleri sahiplenir mi?

Ortaya atılan 100 den fazla idea dolanıyor görünmeyen bu varlıklar insanın her zaman korkulu rüyası olmayı başardı işin garip tarafı gömü işiyle uğraşanların %90’ı onları gördük gömüyü sürekli yerini değiştiriyorlar gibi şeyler söylüyor.

Cinler gömünün yerini değiştirir mi?

Alimler bu konuyu söyle ifade ediyor. Gömün yerini değiştirmez cinler size çeşitli oyunlar oynayarak hayal görmenizi sağlıyor.

Cinler gömüleri neden sahiplenir? 

Eski imparatorluklar dan kalan defineler elbet vardır bunların bir kısmı bilinirken bir kısmının yeri bilinmiyor. Zengin olma hayali ile bu defineleri arayan çokça insan tonla para harcıyor alet edevat için. Şunu unutmayalım cinler definelere sahip çıkarlar ama bunu müslüman cinleri değil kafir cinler yapar. Aklınıza şimdi şöyle bir soru takıla bilir cinler için paranın ne önemi var ki?

Cinlerin neden gömüleri sahiplendiğiyle ilgili olarak bir çok söylenti olsa da en kabul edileni, hazineden değil ama onu bulan insanlardan bir çok beklentide olduklarıdır. Cinler ilk önce defineyi arayan kişilere bulaşmaz bekler ve gerçekten kararlımı diye kazmaya başlıyan defineciler 2 yada 3 metre sonra cinler çeşitli hayal görmelerini sağlar ve gömü için sizden çeşitli şeyler ister karşılıklı olarak. Bundan dolayı zengin olmak hayali ile gömü arayan çoğu kişi eli boş ve korkmuş olarak evlerine dönerler.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu