HaberlerListeler

Çift ekranlı Vivo NEX 2, Geekbench Testinde Görüldü

12 Aralık tarihinde tanıtılacak olan Vivo NEX 2,  akıllı telefon pazarına yeni bir bakış açısı ve farklılık getirmesi bekleniyor. Bu yıl neredeyse bütün markaların amiral gemisi modellerinde yer alan Snapdragon 845 yonga seti bu telefonda da yer alırken, 10 GB RAM ile rakiplerinin bir adım önüne çıkmayı başarıyor. 

GeekBench testinde model numarası V1821A olarak karşımıza çıkan Vivo NEX 2, Haziran ayında piyasaya çıkan Vivo NEX aynı yonga setine sahip olsa da yeni modelde 10 GB RAM yer alacak ve kutusundan Android 9 Pie işletim sistemiyle çıkacak.  Geekbench test sonuçlarında tek çekirdekte 2220, çok çekirdekte ise 8467 puan aldığı görünüyor.

Vivo NEX 2 Geekbench Testi

Vivo NEX 2 Geekbench Testi

Vivo NEX 2 Arkasında ikinci ekran yer alıyor

Vivo NEX 2 Arkasında ikinci ekran yer alıyor

6.59 inç büyüklüğünde  S-AMOLED ekran kullanılacağı söylenen Vivo NEX 2’de, ekrana entegre parmak izi okuma özelliği de yer alacak. Akıllı telefonun arka tarafında ise 5.5 inç büyüklüğünde ikinci bir ekran yer alıyor. Yine telefonun arka tarafında 3 kamera ve RGB aydınlatma yer alıyor. Arkadaki üç kamera daire şeklinde şık bir şekilde yerleştirilmiş.

Akıllı telefonun arkasındaki kameralardan birisi  f/1.3 diyafram açıklığına sahip olacağı söylenirken, üçüncü kamera telefoto özelliğinin yanında 3D algılama içinde kullanılacak.

Çok şık bir görüntüye sahip olan telefonda 22.5 W hızlı şarj desteği de yer alıyor. Vivo NEX 2 basın görsellerini alt kısımda görebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu