HaberlerListelerMagazin

Cem YILMAZ’ın Gösterisine +18 Şartı Getirildi

18 YAŞ SINIRI GETİRİLDİ

18 YAŞ SINIRI GETİRİLDİ

Milliyet’te yayınlanan bir habere göre, ünlü oyuncu Cem Yılmaz, tam 6 yıllık bir aranın ardından yeni gösterisiyle hayranlarıyla buluşmayı bekliyor. Ünlü komedyenin yeni gösterisinin prömiyeri 9 Mart 2019 tarihinde Londra’da yer alan Eventim Apollo‘da gerçekleşecek. Gösterilerinde sık sık argo kelimeler kullandığı bilinen Cem Yılmaz’ın bu gösterisine 18 yaş sınırı konuldu.

Londra da en gözde merkezlerden birisi olarak gösterilen Eventim Apollo sahnesinde izleyici karşısına çıkacak komedyenin gösterisine gitmek isteyen 15-18 yaş arasındaki izleyiciler ise gösterisi sırasında ailelerinin yanında olmak kaydı ile gösteriyi izleyebilecekler.

Gösteri biletlerinin satıldığı internet sitesi üzerinde Cem Yılmaz için “Dünyanın dört bir yanında 5 binin üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, yeni şovunun dünya prömiyeriyle Londra’ya geliyor” sözleri ile biletler satışa çıkarıldı.

BİLETLER ÇOK KISA SÜREDE TÜKENDİ

BİLETLER ÇOK KISA SÜREDE TÜKENDİ

Gösterinin yapılacağı alan toplam 5 bin kişi kapasiteli. Bu alanda 3.500 kişi gösteriyi oturarak izleyecekken, 1.500 kişi ise ayakta izlemek zorunda kalacak. Toplam 6 kategoriye ayrılan biletlerin fiyatları ise 45.25 euro ile 111 euro arasında değişiyor. 

Gösterinin biletleri 3 gün içerisinde tükendiği belirtiliyor.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu