Faydalı BilgilerListeler

Çekici Görünmenin 7 Yolu

Bazı insanlara kızmak mümkün değildir ve onlar için “Şeytan Tüyü” var derler. Hepimiz bu tüye sahip olmak istemez miyiz? Peki bu şeytan tüyüne sahip olup ,insanlar tarafından çekici olmanın yolları var mıdır?

İşte size birkaç öneri;

1- Bakımlı ve temiz bir görüntü;

1- Bakımlı ve temiz bir görüntü;

Bakımlı ve temiz bir görüntü; Çekici olmak için öncelik olarak hem bedenen hem ruhen temiz olmaktır.Pırıl pırıl bir cilt kocaman bir gülümseme sırasında görünen beyaz dişler, tanışırken uzattığımız elin bakımlı olması ilk intiba için çok önemlidir.

2- Pozitif düşünebilme kabiliyetimiz artırabilme;

2- Pozitif düşünebilme kabiliyetimiz artırabilme;

Pozitif  düşünebilme kabiliyetimiz artırabilme; insanlar kendisini rahatlatan  ve güven veren insanlarla iletişimi tercih ederler. Bizimde yapmamız gereken olumsuzluklara odaklanmadan  iyiyi görebilme ve hayatımıza entegre edebilmektedir. Herkes yanında böyle bir arkadaş veya sevgili veya eş ister. Tercih edilebilirliğinizi arttırır.

3- Samimi bir gülümseme

3- Samimi bir gülümseme

Samimi bir gülümseme bir çok kelimeden fazlasıdır. Kimse asık suratlı birisiyle ilişki kurmayı tercih etmez.

4- Hobilere sahip olma;

4- Hobilere sahip olma;

Hobilere sahip olma; Bu sizin kendinize olan farkındalığınızı ve kendinize saygı duyduğunuz bir göstergesidir. Kendine saygı duyan insan karşısındakine de bunu yansıtır.

5- Planlı bir kariyere sahip olmak

5- Planlı bir kariyere sahip olmak

Planlı bir kariyere sahip olmakta çekiciliğinizi arttıracaktır. Herkes planlı bir insanın hayatında olmasını ister.Bu onlarında hayatını çekip çevirebileceğinizin göstergesidir sanki

6- Dik ve kendine güvenli duruş;

6- Dik ve kendine güvenli duruş;

Dik ve kendine güvenli duruş; bu duruşla gözlerinizi kendinize çevirmek mümkün. Daha uzun ve daha ince gözükeceksiniz. Bu sizi kendinden emin gösterecektir.

7-Kendine yakışanı ve doğru yerde doğru giyinebilmek

7-Kendine yakışanı ve doğru yerde doğru giyinebilmek

Kendine yakışanı ve doğru yerde doğru giyinebilmek sizi diğerlerinden  bir adım öne geçirecektir.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu