EDİTÖR BAŞVURU
Tasarımlar ve Sanat

Büyükleri Kıskandıracak Kadar Güzel Çocuk Odaları

Bazı çocuk ve genç odası takımları gerçekten büyükleri kıskandıracak türden olabiliyor. Size fikir olsun diye eklediğimiz bu 10 çocuk odası tasarımına sizde hayran kalacaksınız.

Çocuk odası olarak ayırabileceğiniz bir odaya sahipseniz bayağı şanslısınız. Çocuk odalarını genelde anne baba hazır takımları alarak dizayn eder farklı renge boyar ve birde desenli halı alırsanız tamamdır diye düşünebilirsiniz. Fakat bu işe biraz daha fazla para ayırarak işin profesyoneli birini bulup ona dizayn ettirirseniz akılları baştan alan ve büyüklerin çocuklarını kıskandığı odalar elde edebilirsiniz.

Size fikir olsun diye eklediğimiz bu 10 çocuk odası tasarımına sizde hayran kalacaksınız.

Çocuk odası takımı

Çocuk odası takımı

çoçuk odası modelleri

çoçuk odası modelleri

genç odası modelleri

genç odası modelleri

genç odası modelleri

genç odası takımları

genç odası

genç odası

İlginiz Çekebilir

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. çocuk tasarımları gün geçtikçe yenilikçi ve bir okadar şaşırtıcı olmakta, en önemli kısım bebek veya çocukların renk dengesini ve göz yormayan desenlerin tercih edilmesi önemli bu konuda, sizin beğeninizden ziyade çocuğunuz ne kadar beğenecek bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu