Faydalı BilgilerListeler

Burun Estetiği Hakkında Bilgiler

Burun estetiği ameliyatı solunum yollarında oluşan bir sorunun tedavisi için veya çoğunlukla dış görüntümüz de hoşumuza gitmeyen bölgelerin daha simetrik ve düzgün hale getirilmesi için yapılmaktadır.  Burun estetiği yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken konu öncelikle burnunuzun yaptırmak istediğimiz şeklinin yüzünüze ne kadar uyacağı. Bu nedenle burun estetiğinden beklentinizin ne olduğuna iyi karar vermelisiniz ve bu konuda operasyonu yapacak doktorunuzu iyi seçmeniz çok önemli, çünkü doktorun vereceği fikir sizin kararınızı etkileyecektir. Dr. Alper Mete Uğurlu ismini daha önce duydunuz mu bilmem ama kendisi hakkında çok iyi yorumlar yapıldığını biliyoruz. Burun estetiği uygulamaları hakkında Alper Mete Uğurlu’nun kişisel sayfasından da detaylı bilgiler alabilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.alpermeteugurlu.com/burun-estetigi/

İlgili Makaleler

Burun Estetiği yaptırmaya hazır mısınız?

Burun Estetiği yaptırmaya hazır mısınız?

Zaruri haller haricinde ameliyat olmadan önce fiziki sağlık probleminizin olmaması önemli, sağlık probleminiz yoksa estetik operasyonun ilk günleri için biraz sabırlı, psikolojik olarak da kendinizi ameliyata hazır hissetmeniz gerekiyor. Ameliyatta yüz gelişiminin bozulmaması için burun estetiğinde erkeklerde 18 yaş, kadınlarda ise 17 yaş sınırı uygulanıyor. 

Estetik Ameliyat sonrası ideal burun nasıl olmalı?

Estetik Ameliyat sonrası ideal burun nasıl olmalı?

Burun estetiğinin ardından ideal ve sağlıklı bir burunun öncelikle hem doğal görünmeli tabi aynı zamanda yeterince havalı durmalı. Bu da demek oluyor ki ameliyatın ardından ameliyat olduğu çok belli olmadan doğal ve size ilk bakışta ayrı hava katmalı.  Burunun görüntüsünün yanında burun sırtı, burun ucu, burun delikleri ve burun kanatlarının hepsinin bir biriyle doğal orantıda ve uyumlu olması gerekir.

Burun estetiği yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

En çok dikkat edilmesi gereken kesinlikle doktorunuzu çok iyi seçmelisiniz. Ameliyatı yapacak olan doktorun daha önceden yapmış olduğu operasyonların fotoğraflarını görmelisiniz ve iyi incelemelisiniz. Ameliyat olacağınız yerin hijyenik olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konularda internet araştırma yapmanız için yeterince kaynak sağlıyor, doktorun adını ve ameliyat olacağınız yer hakkında geniş araştırmalar yapmalısınız. 

Ameliyatı çevre baskısından değil, kendi istediğiniz için yaptırmalısınız. Burun estetiği ameliyatının ardından bir süre burnunuzu darbelerden korumalısınız. Ameliyatın ardından olağan olmayan her durumda kesinlikle doktorunuza ulaşmalısınız ve bilgi vermelisiniz. 

Çok basit bir operasyon gibi gözükse de iyi bir operasyondan sonra daha alımlı ve güzel görünürsünüz fakat kötü bir burun estetiği ameliyatının ardından geriye dönüşü olmayan kötü ağır sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu