Faydalı Bilgiler

Bursa’ya Aynı Gün Teslim Hediye Göndermek

Hediye göndermek için birçok sebebimiz vardır. Kimi zaman özel günler kimi zaman da yalnızca içimizden geldiği için göndeririz hediyeleri. Bazen erkenden siparişimizi veririz. Bazen de ise teslimat tarihi çok önemlidir ve aynı gün teslimatlı olarak hediye göndermek isteriz. Ancak bu durum her zaman istediğimiz şekilde sonuçlanmaz.

Online alışveriş sitelerinin aynı gün teslimat servislerinde zaman zaman aksamalar olabiliyor. Bunun, operasyonel sıkıntılar ya da kargo yoğunluğu gibi sebepleri olabilir. Aynı gün teslim edilmesini isteyerek sipariş ettiğiniz hediyeler Türkiye’nin her yerine tek elden iletiliyor. Bu durumda zaman zaman aksamalara sebep olabiliyor.

bursa çiçek gönderme

Peki Bursa’da yaşayan yakınlarınızın mesleklerine özel günlerde, doğum günlerinde, yıldönümlerinizde veya mutlu etmek istediğiniz günlerde her zaman erkenden mi sipariş vermelisiniz? Elbette hayır. Kaldı ki erkenden verilen siparişlerinizin de her zaman dilediğiniz tarihten önce iletilmesi gibi bir durum söz konusu olabilir ve sürpriziniz bozulabilir. Üstelik sipariş vermeyi unutmuş ya da son anda özel bir günden haberdar olmuş da olabilirsiniz. Böyle günlerde çiçek göndermek sizin için daha risksiz bir tercih olacaktır. Çünkü online çiçek gönderme sitelerini kullandığınız zaman siparişiniz, gönderim yapacağınız ilden teslim ediliyor. Teslimat adresine en yakın olan bayiden yola çıkan çiçeğiniz dilediğiniz tarih ve saat aralığı içerisinde adrese iletiliyor.

online çiçek gönderme

Online çiçek göndermek her zaman daha risksizdir. Bu sebeple de tercih sebebidir. 444cicek.com’dan Bursa’da yaşayan sevdiklerinizin yeni işlerini tebrik etmek için, teşekkür etmek için, geçmiş olsun ya da hayırlı olsun dileklerinizi iletmek için göndereceğiniz çiçekler; her zaman dilediğiniz günde teslim edilir. 444Çiçek’in her biri aynı elden çıkmışcasına kaliteli ve standartlara uygun şekilde hazırlanan çiçekleri, teslimat adresine en yakın olan şubeden yola çıkar.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu