HaberlerTürkiye

Bursa’da Canlı Bomba Saldırısı 1 Ölü 10 Yaralı

Bursa Ulu Cami’de Patlama

Bursa’da bulunan Ulucami’nin hemen yanında saat 17:25 sularında bir patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1 kişinin öldüğü 10 kişinin ise yalandığı tespit edilmiştir.

Patlamanın şiddeti nedeniyle etrafta yer alan ev ve iş yerlerinin camları kırıldı yaralıların bir kısmı bu cam kırıkları nedeniyle yaralandığı anlaşılmıştır. Olay yerine hemen gelen çok sayıda emniyet görevlisi ambulanslar gelene kadar yaralılara etrafta buldukları malzemelerle atel yaparak kanamaları durdurmayı sağladılar.  Yaşanan kargaşa nedeniyle trafik kilitlendiği için ambulanslar olay yerine gitmekte zorluk yaşadılar. 

Hastaneye kaldırılan yaraların bir kısmı ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edildi. Yaşanan patlama sonrası Ulucami’de bulunan ziyaretçiler tahliye edildikten sonra giriş çıkışlar kapatıldı. Olay ile ilgili araştırmalara devam ediliyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu