HaberlerListelerMagazin

Bundan Sonra Öpüşmek Yok

2011 yılında boşandığı eski eşi Gamze Özçelik”le yeniden barışarak bir araya gelen yakışıklı aktör Uğur Pektaş, kendisini öncekinden daha fazla maneviyata yönlendirdi ve bununla birlikte oyunculuk kriterlerinde de değişikliklerde bulundu. Oyunculuğa ara verdikten sonra kendisine Hac ve Umre organizasyonu yapan bir firma kurmuş ve turizm işine girmişti.

Bir süredir ekranlarda görünmeyen aktör Pektaş, kendisine dizi ve filmlerden gelen oyunculuk tekliflerine Türkan Şoray kanununu olarak bilinen “öpüşmeme” şartı koyduğu iddia edildi.

Geçtiğimiz yıl gittiği Umre ziyareti sırasında ortaya çıkan fotoğraflarda yakışıklı oyuncunun üzerinde sarık ve cübbesi, gözlerinde ise koyu renkli sürmesi olan fotoğraflar ortaya çıkmıştı. Maneviyatına önem verdiği için uzun bir süredir de oyunculuk mesleğine ara vermişti. Bunun nedeni olarak da “senaryoda öpüşme sahnesi varsa oynamam” demesi gösterildi.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu