HaberlerPolitika

Bülent Arınç istifa etti !!!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Bülent Arınç istifa etti. İstifasını yazılı olarak sosyal medya hesabında paylaştı.

Ajanslara düşen son dakika haberlerine göre Bülent Arınç görevinden istifa ettiğini resmi Twitter hesabından herkese duyurdu.
Yaptığı açıklamasında Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğinden istifa ettiğini açıklardı. Kısa bir süre sonrada İletişim Başkanlığı da konuyla ilgili bir açıklama yaparak “Sayın Bülent Arınç, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliği görevinden ayrılmayı talep etmiş, sayın Arınç’ın talebi Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kabul edilmiştir.” dedi.
Çıkışlarıyla dikkatleri çeken Bülent Arınç, son olarak geçtiğimiz günlerde Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala için söyledikleriyle bir çok kişinin tepkisini çekmişti. Yine aynı şekilde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’da onu sert bir dille uyarmıştı.
İşte Bülent Arınç istifa yazısı:
Bülent Arınç istifa yazısı

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu