HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Bu Bana Yetmez Dediğimiz 4 Şey

Yazı İçi Başlıklar

Para

Para

Herkesin az yada çok para ile bir derdi vardır. Gelmek bilmeyen ay sonları. Ay başlamadan maaşıma ne kadar var? O ay şu telefonu alabilir miyim? Hafta sonu tatil yapabilir miyim?Sürekli sürekli yetirmeye çalıştığımız ve yetmeyen bir para sorunumuz vardır. Bu sorunu kimimiz çok sıkıştığımız zamanlarda kendimize uygun bir kredi seçerek sonlandırır.

Yemek

Yemek

Sabah öğle akşam sürekli ne yesem sorunsalımız… Özellikle öğle aralarında bugün ne yesek muhabbetleri… Öğle saati olmadan ofiste dönmeye başlar acaba şunu yesem doyar mıyım? Arkadaş gruplarımızla aynı yemeği söyleyip bu bize yeter mi deriz… Genelde de uygun fiyata daha çok yemek yemenin yollarını ararız. Bunun için “ikili menü” kampanyaları ya da esnaf lokantaları iyi bir seçenek olabilir.

İnternet

İnternet

Çağımızın hastalığı ise yetmeyen internet Bir çoğumuz sosyal medya video, derken internette dolanır dururuz. İnterneti de bir türlü kendimize yetiremeyiz. Bu sorunun çözüm için de, Lifecell gibi bol bol internet verebilecek tariflere geçmek bizi rahatlatabilir.

Zaman

Zaman

Zaman sorunsalımız hep var ve görünen o ki olmaya da devam edecek. Derse geç kalırız, işe geç kalırız, otobüse geç kalırız… Kısacası zamansızlıktan yakınırız bir arkadaşımızla buluşacağımız zaman bugün zamanım yok deriz. Buluşuruz bu sefer de zaman bize yetmez. Uzay zamanı bükmediğimiz için de henüz bu sorunun çözümü yok ama gelecekte ne olacağını kim bilebilir?

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu