ListelerÜnlüler

Botox Yaptırmayan 8 Ünlü Güzel

Televizyon dünyasında her daim var olmak için bayanlar güzelliğinden ödün vermemek zorundadır. Geçen yıllar karşısında çizgilerle mücadele etmek için bir takım estetik operasyonlara maruz kalıyorlar. Ancak ilerlemiş yaşlarına rağmen henüz botox yaptırmamış 8 doğal güzel şu şekilde sıralanıyor.

1. Ines de La Fressange

Ines de La Fressange

58 yaşında olan ve bu güne kadar daha estetik operasyon ve botox yaptırmayan ünlü model iki çocuk annesi. Hem fiziği ile hem de yüzündeki güzelliği ile adeta yıllara meydan okuyan güzel kadın doğal olmanın verdiği güzelliğin en büyük kanıtıdır.

2. Emma Thompson

Emma Thompson

Ünlü senaryo yazarı ve oyuncu 57 yaşında olmasına rağmen henüz bir estetik müdahaleye maruz kalmamış. Yüzündeki yaşlılık belirtileri ile mutlu olan ünlü güzel bu şekilde olmaktan oldukça huzurlu gibi görünüyor. 57 yaşında olup da bu şekilde bir güzelliğe sahip olmak nadir olsa gerek.

3. Jodie Foster

Jodie Foster

53 yaşındaki meşhur oyuncu bir zamanlar güzelliği ile dillerde dolaşıyordu. Hala gençliğindeki kadar güzel olan bu oyuncu yarım aşırı devirmesine rağmen doğallığını koruyor. 3 yaşından beri ekranların karşısında olan oyuncuya yapılan makyajların etkisi bile onu çirkinleştirmek için yeterli olmamış diyebiliriz.

4. Teri Hatcher

Teri Hatcher

51 yaşındaki yabancı oyuncu gülümsemesi güzel ünlülerden Yabancı dizilerden tanınan ünlü bayanın 51 yaşında olduğuna inanmak güç. 1 çocuk annesi olan oyuncunun fiziği de yüzü de tıpkı bir genç kız gibi.

5. Rachel Weisz

Rachel Weisz

14 yaşında mesleğe modellik ile başlayan sonrasında oyuncu olarak devam eden ünlü güzel bugün 46 yaşında ve tıpkı modellik yaptığı yıllardaki gibi. 1 çocuk annesi olan Rachel Weisz’in 46 yaşında olduğuna inanmak güç olsa gerek. Yıllara meydan okuyan ve estetiksiz olarak bu günlere gelen ünlü güzel tamamen doğallardan.

6. Julia Roberts

Julia Roberts

Son zamanlarda biriktirdiği serveti ile gündemde olan ünlü güzel ülkemizde de oldukça tanınmış durumda. Ağız yapısının ön planda olduğu herkes tarafından bilinir. 48 yaşında olan ünlü oyuncu bu zamana kadar hiç botox yaptırmamıştır.

7. Kate Winslet

Kate Winslet

Titanic filmi ile tanıdığımız ünlü oyuncu bugün 40 yaşında ve henüz estetik müdahale görmemiş. 3 çocuk annesi olarak bilinen ünlü oyuncu doğallığını korumak adına botox ve benzeri enjekteler yaptırmamış.

8. Kate Moss

Kate Moss

14 yaşında hava alanında çalışırken keşfedilen güzelin modellik kariyeri başladı ve bugün 42 yaşında olmasına rağmen o günlerdeki doğallığını hala koruyor. Doğal görünmenin çok nadir olduğu dönemde botox yaptırmayan bir model olması oldukça ilgi çekici

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu