HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Boş Zamanlarınızı Değerlendirebileceğiniz Alternatifler


Eğer bütün gün evdeyseniz dışarı çıkın ve ciğerlerinizi oksijen ile doldurun. İnanın günlük belli bir süre yürüyüş yapmak hem vücudunuza hem de ruhunuza çok iyi gelecek.


Artık akıllı telefonlarımızla birçok uygulamaya veya videoya kolayca erişebiliyoruz. Yoga ve meditasyon uygulamaları ile bulunduğunuz yerde 5-10 dakikalığına da olsa ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.


Sevdiklerinizi mutlu etmek veya kendinizi şımartmak için hediyeler alın. Hediyelerin büyük veya küçük olması önemli değil, yeter ki düşünmüş olun!


 Online oyunlar oynayın. Oyun oynarken keyifli vakit geçirmenin yanı sıra yeni arkadaşlar edinmiş olursunuz. 


Toplu taşıma araçlarında canınız sıkılıyorsa gazete okuyarak gündem hakkında bilgi sahibi olun veya sevdiğiniz dergileri karıştırın. Okuduğunuz kitapları telefonunuza indirebilir ya da Dergilik uygulamasıyla sevdiğiniz gazete ve dergileri her zaman yanınızda taşıyabilir, yolculuklarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.  


 Kendi şehrinizde bir turist olun ve daha önce gitmediğiniz yerlere giderek bolca gözlem yapın. Daha önce gitmediğiniz bir restoranda tatmadığınız lezzetleri deneyimleyin.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu