EDİTÖR BAŞVURU
Gezi Rehberi

Bodrum gulet kiralama avantajları

Bodrum haftalık gulet kiralama, Bodrum’da keyifli, huzurlu ve eğlenceli bir tatil geçirmek için mükemmel bir seçenektir. Ne avantajları olduğu yazımızda.

Bodrum, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen, en popüler turistik yerlerinden biridir. Temiz koyları, doğal güzellikleri ve muhteşem guletleri ile harika bir tatil beldesidir. Bodrum haftalık gulet kiralama, Bodrum’da keyifli, huzurlu ve eğlenceli bir tatil geçirmek için mükemmel bir seçenektir.

Bodrum’da haftalık tekne kiralamak, özellikle mavi tura çıkmak isteyenler için idealdir. Guletler, Bodrum’da koylarda dolaşmak ve doğanın tadını çıkarmak için mükemmel araçlardır. Ege’de bir tekne kiralamak istediğinizde rota çoğu kez Bodrum’dan başlar ve daha sonra güneye, Kuşadası ve Efes’e doğru devam eder.

Günümüzde guletler, oldukça konforlu ve lüks teknelerdir. Her türlü imkâna sahip olan bu tekneler ile düzenlenen haftalık deniz turlarına katılabilirsiniz. Haftalık tekne kiralama, özellikle Bodrum’da, muhteşem bir deniz tatili yaşamak isteyenler için çok uygun bir seçenektir. Bodrum’da haftalık tekne kiralamak, özellikle de küçük gruplar için mükemmel tatil seçeneğidir.

Oldukça uygun fiyatlara kiralanan guletler ile Bodrum’un koylarında keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Guletler, özellikle deniz tatili tutkunları için harika bir seçenektir, ancak ülkemizin her yerinde olduğu gibi Bodrum’da da tekne kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Tekne kiralarken öncelikle güvenli bir tatil geçirmek için guletinizin güvenliği konusunda emin olmanız gerekir. Kiralayacağınız teknenin emniyet donanımı tam olmalı, mürettebat profesyonel ve deneyimli olmalı, teknenin gerekli tüm belgeleri eksiksiz olmalıdır. Güvenli bir tekne kiralamak için güvenilir bir seyahat acentesine veya tur şirketine başvurmalısınız.

Bodrum gulet kiralama

Bodrum haftalık gulet kiralama fiyatları

Tekne kiralama, Bodrum’da deniz tatilinin en popüler seçeneklerinden biridir. Bodrum’da çok sayıda haftalık tekne kiralama seçeneği mevcuttur. Bodrum haftalık gulet kiralama fiyatları ise guletin özelliklerine, kiralama süresine ve sezona göre değişiklik göstermektedir. Guletler küçük, orta ve büyük olmak üzere üç farklı özellikte üretilmektedir. Çekirdek aileler ve küçük gruplar için küçük guletler tercih edilebilir. Kalabalık ve büyük gruplar için ise büyük guletler oldukça ideal teknelerdir.

Çoğu gulette konforu artıran ekipmanlar bulunur. Guletlerin çoğu konforlu, klimalı odalarla donatılmıştır. Haftalık tekne kiralama fiyatları, teknede sunulan hizmetlere göre de değişmektedir. Orta boyutta bir gulet için haftalık kiralama ücreti, yaklaşık 1500 ila 3000 Euro arasında değişmektedir. Tekne kiralama fiyatları sezona göre de değişmektedir. Örneğin, sonbaharda, Eylül ve Ekim aylarında tekne kiralama ücretleri, yaz sezonundan daha düşüktür. Bodrum’da haftalık tekne kiralamak için, tur şirketlerinin ve seyahat acentelerinin web sitelerini inceleyebilir, bu konuda daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu