HaberlerTeknoloji

Black Shark 3’ün tanıtılacağı tarih belli oldu

Teknoloji sevenlerin en çok merak ettiği akıllı telefon modellerinden birisi olan Black Shark 3 ile ilgili daha önce  bir çok özelliği ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Xiaomi Black Shark 3’ün ne zaman tanıtılacağı belli oldu.

Xiaomi oyuncu telefonu serisi Black Shark ilk çıktığından beri adından söz ettirmeyi başaran başarılı bir telefon oldu. Serinin son telefonu ise Black Shark 3’ün 3 Mart 2020 tarihinde tanıtılacağı söylendi. 5G destekli olarak piyasaya çıkacağı söylenen Black Shark 3’ün geliştirilmesi aşamasında Tencent’te yer aldı.

Xiaomi Black Shark 3 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Black Shark 3 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

120 Hz yenileme hızında QHD kullanılacak olan Black Shark 3’te 16 GB RAM yer alacak. Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alacak olan telefonda 5.000 mAh batarya kullanılıyor. Bu büyüklükte bataryayı daha hızlı şarj etmek için ise 65W hızlı şarj desteği yer alacak. Diğer yandan yazılım tarafında ise teknoloji ve oyun dünyasının yakından tanıdığı Tencent firmasıyla iş birliği yaptığı söyleniyor.

Tencent ile Xiaomi arasındaki iş birliğinin detayları ise henüz bilinmiyor. Ne tür bir ortaklık yapıldığı veya Black Shark 3’te hangi yeniliklerin yer alacağını akıllı telefon tanıtıldığında öğreneceğiz. İkilinin ortaklığı ise tanıtım etkinliğinin Weibo gönderisinde yer alan cihazın adı Tencent Black Shark 3 olarak geçiyordu.

Black Shark 3’ün fiyatının ne olduğu ise henüz belli değil.

 

Kaynak: https://www.weibo.com/6362186431/IvEkDoLdh?from=page_1006066362186431_profile&wvr=6&mod=weibotime&type=comment#_rnd1582539185250

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu