Doğa - ÇevreTasarımlar ve Sanat

Bize Doğal Yaşamı Korumamızı Hatırlatan Muhteşem Tasarımlar

Yer altı ve yer üstü zenginlikleri için doğaya zarar verilmemesi gerektiğini anlatan tasarımların ana sloganı ise "Tahrip, doğal yaşamı yok ediyor." olarak belirtilmiş.

Bir grup doğa sever alman aktivistin isteği üzerine reklam ajansı sahibi Robin Wood hayvanların doğanın ve yaşamın bir parçası olduğunu, doğaya zarar vermenin hayvanlara zarar vermekte olduğunu ve bununda direk olarak insanlara zarar vermek anlamına geldiğini anlatan tasarımlar yapmış ve bu tasarımlar gerçekten ilk görüşte insanın içine işleniyor.

Yer altı ve yer üstü zenginlikleri için doğaya zarar verilmemesi gerektiğini anlatan tasarımların ana sloganı ise “Tahrip, doğal yaşamı yok ediyor.” olarak belirtilmiştir. Şahsen bu afişlerin kesinlikle amacına ulaştığını düşünüyorum ve bende sizlerle paylaşaraktan bu konuda duyarlı olmanızı temenni ediyorum.

doğanın yok oluşu

doğanın yok oluşu

doğanın yok oluşu

doğanın yok oluşu

doğanın yok oluşu

doğanın yok oluşu

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu