Komedi - EğlenceListeler

Birbirinden Komik ve Tehlikeli Düşme Anları

Düşenin dostu olmazmış veya düşene birde sen vurma laflarını bilirsiniz, işte bu videolar öyle birşey. Bir bazıları saçma hareket yaparken, bazıları ise zorlu hareketler yapmayı denerken düşünce ortaya komik görüntüler çıkıyor. Fakat diğer yandan düşenlerin büyük kısmının ölüm tehlikesi atlattığınıda söylemem gerekiyor. 

Aşağıda göreceğiniz videolardaki hiç bir hareketi evde, dışarıda veya herhangi bir yerde kesinlikle denemeyin. Allah muhafaza onlar kadar şanslı değilseniz bir hiç uğruna ölür gidersiniz. 
video alt=”” class=” inViewMedia” poster=”https://imgrosetta.mynet.com/file/9818184/640xauto.png” loop=”auto” controls=”controls” playsinline=”playsinline” style=”width:100%;”>

video alt=”” class=” inViewMedia” poster=”https://imgrosetta.mynet.com/file/9818186/640xauto.png” loop=”auto” controls=”controls” playsinline=”playsinline” style=”width:100%;”>

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu