Ünlüler

Bir Zamanlar Fırtınalar Estirmiş Şu Sıralar Unutulmuş 9 Ünlü

”Bir zamanlar ne de meşhurdu şimdi ortalarda görünmüyor” deriz ya zaman zaman. İşte zamanında fırtınalar estirmiş ancak şimdilerde unutulmuş 9 ünlü

1. Tayfun Duygulu

tayfun duygulu
90’ların başında yaşayıp “hadi yine iyisin”i hatırlamayan yoktur. Tayfun’un aynı şarkının klibindeki baş hareketi bile efsane olmuştu. Şarkılarıyla ve yakışıklılığıyla ön plandaydı. Şimdilerdeyse sırra kadem basan ünlülerin arasında..

2. Banu Alkan

Banu Alkan
Banu Alkan, yılların “Afrodit”i. Filmleriyle tanınan Banu Alkan’ı şimdilerin genç nesli “neremi neremi” şarkısıyla tanıdı. Ancak o da unutulan ünlüler arasında yerini almış durumda.

3. Mehmet Ali Alabora

Mehmet Ali Alabora
Yılan Hikayesi’nin Memoli’si, o yıllarda genç kızların duvarlarını süslese de, şimdilerde pek ortalarda görünmüyor. Gezi olayları sonrasında hakkında yakalama kararı bulunuyor.

4. Sanem Çelik

Sanem Çelik
Kara Melek’in Yasemin’i, Aliye dizisinin Aliye’si Sanem Çelik, bunlardan sonra tutmayan birkaç yapımda daha rol aldı. Son dizileri başarılı olamayınca o da köşesine çekildi.
[irp]

5. Nez

nez
Danslarıyla, şarkılarıyla tam anlamıyla fırtınalar estirmişti Nez. Giydikleri moda oluyordu, şarkıları her yerde çalıyordu. Zaman içinde unutuldu gitti.

6. Popstar Abidin

Popstar Abidin
Popstar’ın ilk yarışmacılarından biriydi. Firdevs’e olan aşkı da çok konuşuldu. Yarışma sonrası albüm çıkardı ama istediği başarıya ulaşamadı.

7. Muharrem Aydın Uğurlular – (Aydın)

Muharrem Aydın Uğurlular
Şarkılarıyla tanındı, çeşitli programlar sundu ama o da unutulan ünlüler arasındaki yerini alalı çok zaman oldu.

8. Caner Toygar

Caner Toygar
‘Benimle Evlenir misin’ programıyla ünlenmişti. Tülin ile olan ilişkisi çok konuşuldu. Yarışma sonrası çeşitli programlara katıldı ancak ünü çabuk söndü.

9. BBG Tarık

BBG Tarık

Biri Bizi Gözetliyor’un elinden gitarı eksik olmayan yarışmacısıydı. Albüm çıkardı, çok sevildi ama bu sevgi onu bugünlere taşımaya yetmedi.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu